דומיין בעברית

גלקוםדומייןדומיין בעברית

בדוק שם דומיין פנוי

www..

לחיפוש דומיינים נוספים/ כל הסיומותicannisoc

האח הקטן של משפחת הדומיינים – דומיין בעברית

דומיין ישראלי בעברית הינו דומיין אשר נכתב בשפה העברית בשורת הכתובת של הדפדפן, מטרתו הקלדה נוחה ומהירה יותר, קידום יעיל וטוב יותר מבחינת מנועי החיפוש ובעיקר מאפשר לזכור את שם הדומיין בקלות. שם הדומיין הינו מרכיב חשוב ביותר על מנת לייצג את זהותך ברשת האינטרנט ולכן מומלץ לרשום במקביל לשם הדומיין באותיות לטיניות גם שם דומיין בעברית.

דומיין ישראלי בעברית – איך זה עובד?

רישום שמות דומיין וקניית דומיין בשפות שאינן כתובות באותיות לטיניות (דוגמת דומיין ישראלי בעברית), מעוגנות בתקינה הקרויה:
IDN – International Domain Names במהלך רישום הדומיין מבוצעת המרה עפ"י קידוד סטנדרטי לדומיין באותיות לטיניות המתחיל באותיות xn ואחריהן קוד המייצג בצורה חד משמעית את השם בעברית או בכל שפה אחרת.

כיום ניתן לרשום דומיין בסיומות com או net לדוגמה: דומיין.com או דומייןבעברית.net בעתיד יתאפשר לרשום כשם מלא בעברית כדוגמת דומיין ישראל וכדומה.

הדפדפנים החדשים כגון Internet Explorer 7 או FireFox תומכים בצורה מלאה בהתקני IDN דפדפנים ישנים יותר דורשים לעתים התקנת התקנים מתאימים.
התקן לדוגמא ניתן להוריד ב: http://idn.verisign-grs.com/index.jsp?lang=he

חשיבותו של דומיין ישראלי בעברית

הקידום במנועי החיפוש ובעיקר בגוגל

אחד הגורמים המשפיעים ביותר בקידום האתר הוא התאמה בין שם הדומיין לתוכן האתר. כאשר תוכן האתר בעברית, ההתאמה הטובה ביותר בצורה טבעית היא כאשר שם הדומיין גם הוא בעברית וקיימת התאמה בין שם הדומיין לתוכן ומילות המפתח באתר. התוצאות הטובות ביותר הן כאשר במקביל לרישום דומיין באותיות לטיניות (אנגליות) בסיומות co.il ו com , נרשם גם דומיין בעברית אשר ניתן להעבירו/לשייכו לדומיין באנגלית או להקים מיני אתר נפרד עם מספר דפים קטן וקישורם לאתר הראשי. השיוך יכול להיעשות באמצעות הכלים העומדים לרשותכם במנגנון ניהול הדומיינים ואירוח אתר קטן ניתן בחינם עם רישום דומיין באמצעות חבילת הסטרטר.

שמירת זכויות – דומיין בעברית

שם דומיין הוא נכס רעיוני והוא מייצג את זהותך ברשת.

על מנת להגן על השם שלך יש לרשום אותו גם בעברית וכך למנוע שימוש לרעה ע"י מישהו שיתפוס את השם שלך.

הנוחות

עם דומיין בעברית ניתן להקליד ישירות את שמכם בצורה אינטואיטיבית ללא טעויות בכתיבה באנגלית.

Comments are closed.

FacebookGoogle+FlickrYouTube
שינוי גודל גופנים
ניגודיות