רשת שותפים עסקיים

גלקוםמפיציםרשת שותפים עסקיים

distributorsגלקום מזמינה אתכם להצטרף כשותף עסקי במסגרת אחת מתוכניות המפיצים, וליהנות מההזדמנות להעניק ללקוחותיכם את מגוון מוצריה ושרותיה של גלקום במחירים מיוחדים לרכישות קבוצתיות, ביחד עם שירות מקצועי ונגיש, ותמיכה טכנית עבור כל המוצרים המוצעים.

תכניות השותפים של גלקום מעתה בשני ערוצים עיקריים:

G-Affiliate – תוכנית ההפניות

לא רוצים לעשות את העבודה בעצמכם ועדין להנות מפירות ההצלחה? תוכנית ההפניות היא בשבילכם. הכנסה נוספת ללא מאמץ: לקוחות להם לא הייתם יכולים לתת שירות בעבר יכולים להפוך למקור הכנסה עבורכם.

הפנו אלינו לקוחות לקבלת שירותים משלמים ותזכו לעמלה של 15% עבור כל עסקה של אותו הלקוח במשך שנה שלמה!

למידע נוסף והצטרפות בעמוד תוכנית ההפניות.

תוכנית המשווקים

בתוכנית הריסלרים של גלקום, אנחנו מספקים לכם תשתיות לפעילות העסקית של לקוחותיכם: דומיינים, חבילות אחסון, בניית אתרים סלולרים ועוד. אתם עובדים מול הלקוחות, גובים מהם תשלום בהתאם למודל העסקי שלכם ומספקים לכם תמיכה. התשתית של גלקום שקופה לחלוטין.

צרו עימנו קשר למידע נוסף והצטרפות לתוכנית המשווקים.


שירותי משווקים

ניהול דומיינים

פלטפורמת ניהול הדומיינים של Galcomm.com מספקת ניהול מהיר וידידותי למשתמש, ויוצרת פלטפורמה מושלמת בעזרת לוח הבקרה הכולל פאנל פונקציונאלי לשליטה מלאה:

  • רישום שמות המתחם לעצמכם ו / או ללקוחותיכם
  • העברת שמות הדומיין מרשמים אחרים לחברת גלקום
  • ניהול כלל הפונקציות, כגון: עידכון, חידוש ניהול DNS ועוד
  • נעקב אחר פעולות התשלומים שביצעתם: דוח פעולות, מאזנים ותשלומים
  • דיווח מקוון על כל פעולה המתבצעת ברגע מסוים

ממשק API

גלקום מספקת לך את כל הכלים בכדי לשלב את אתר האינטרנט שלך עם הפלטפורמה שלנו ליצירת מערכת מושלמת אחת, כך שתוכל לפעול כרשם וירטואלי לכל דבר ולהעשיר את מגוון מוצריך – קניית דומיין באופן אוטומטי ישירות מהאתר שלך. גלקום מספקת ממשקים להטמעה באתר שלך ובחבילות סטנדרטיות כדוגמת WHMCS כדי להביא ליישום ה- API באפס השקעה מצדך. ה-API של גלקום כולל תיעוד ותמיכה מלאה.

ממשק APIWS של גלקום מותאם מעתה למערכות ניהול שירותי אחסון אתרים כדוגמת WHMCS. ללא צורך בתכנות והתאמות, ללא בזבוז זמן ומשאבים, מה שנקרא Plug & Play ולעבודה. הצטרפו כבר עכשיו לרשימת הלקוחות שכבר הטמיעו את הממשק החדש.

לא רק אלא ש-WHMCS, התוכנה המובילה לניהול שירותי אחסון, אימצה את ממשק ה-API של גלקום כחלק אינטגרלי לממשק הרשם שלהם. פרטים נוספים תוכלו למצוא בקישור הבא.

תודות מיוחדות לחברת GK-ROOT על המאמצים שהושקעו בפיתוח התאמת מודול API אל WHMCS.
להורדת ממשק API של גלקום.

Comments are closed.

FacebookGoogle+FlickrYouTube
שינוי גודל גופנים
ניגודיות