בניית אתרים

גלקוםשירותיםבניית אתרים

kn1ZDojבניית אתר WordPress + אתר סלולרי

בניית אתרי אינטרנט והחבילות של גלקום

רושם ראשוני באינטרנט זו אינה קלישאה, מכיוון שבמספר שניות הגולשים מחליטים האם להמשיך ולסייר בתוך האתר שלכם, כאשר רמת הנוחות והידידותיות למשתמש יקבעו האם יירשמו לקבלת ניוזלטר, יבצעו רכישות או כל פעולה אחרת שיציע אתרכם.

גלקום מעניקה לכם מגוון אפשרויות של בניית אתרים בעזרת אנשי מקצוע מומחים אשר כל אחד מהם מתמחה בכלי מסוים.

לפניכם מספר חבילות של בניית אתרים אשר נבנו במיוחד ובמחירים אטרקטיביים, בכדי לספק לכם את המענה הכולל והמקצועי תחת קורת גג אחת, ללא הטרחה הנילוות לתהליך החיפוש אחר מספר אנשי מקצוע שונים.

כל אחת מהחבילות של בניית אתר תדמית או בניית אתר מכירתי כוללת: קניית דומיין, אחסון אתר ובניית אתר כמבוסס קידום אתרים.

בניית אתר ניהול תוכן – מה הן מערכות ניהול תוכן?

וורדפרס הינה מערכת לניהול תוכן בקוד פתוח. המערכות מאפשרות גישה ישירה לניהול עצמאי של כל תכני האתר, תוך שימוש בשפה ברורה שאינה תכנות אלא HTML, וללא עזרת בוני האתרים. המערכות המתקדמות יותר יכולות להציע גם ניהול פורומים, ניהול צ'אטים, ניהול מסחר אלקטרוני, דוחו"ת ביצועים של אתר, הקמת רשתות חברתיות ועוד.

הצטרפו לקהל לקוחותינו עם אתר WordPress

בניית אתר אינטרנט בסיסי

מיניסייט

אתר קטן ולרוב משמש כתחליף באופן זמני, המורכב מעמוד אחד עד ארבעה עמודים. בניית אתר מיניסייט ייחודי לכל עסק מתבצעת מול מומחה של גלקום וכוללת מספר תכנים, דף נחיתה, קישורים, אפשרות להעלאת תמונות וסרטונים, יצירת קשר ועוד.

דפי נחיתה

דף נחיתה משמש לקידום של פרויקט ספציפי או קמפיין פרסומי, יכול לשמש כאתר התחלתי ואף כדף קבוע בפייסבוק, אשר רק תוכנו מתחלף בהתאם למבצע או פרויקט. הדף הוא כתובת אינטרנט לכל דבר, וכולל מסר שיווקי ברור המלווה בגרפיקה, בתמונה ובאפשרות ליצירת קשר תוך השארת פרטים אשר נאספים למערכת לידים בכתובת מייל
נפרדת. למידע נוסף>>

Linkey

כרטיס הביקור שהוא כתובת אינטרנט פרטית. יכול לשמש כמיניסייט וכולל מערכת הפעלה אליה מוזנים טקסטים, פרטים קליקביליים ותמונות. ניתן לסמס לכל מכשיר את כתובת האינטרנט, לשלוח לאי מייל ולצרף כקישור לכל אתר. למידע נוסף>>

Comments are closed.

FacebookGoogle+FlickrYouTube
שינוי גודל גופנים
ניגודיות