תפריט סגור

אתר אינטרנט בזמן מיתון – או, במילים אחרות, שיווק! שיווק! שיווק!

האינטרנט הינו חלק בלתי נפרד מחיינו. לרשת האינטרנט השפעה רבה על חיי היומיום שלנו, ולא פחות מכך, השפעה על שיווק העסקים. בתקופה בה חברות רבות מדווחות על הפסדים וירידות דרמטיות במכירות, נושא השיווק באמצעות האינטרנט מקבל משמעות חדשה וחשיבות רבה. בתקופה של מיתון חשוב עוד יותר לקדם את אתר האינטרנט ולהשקיע את מרב המאמצים כדי לעשות זאת נכון ויעיל יותר.

קידום האתר באמצעות גוגל

שיווק באמצעות האינטרנט כולל במסגרתו מגוון של פעולות שונות, היכולות לעזור לעשות זאת באופן יעיל במיוחד, אולם, הדרך הנכונה ביותר, הנחשבת גם כפופולארית ביותר, היא באמצעות גוגל. בכל הקשור לשיווק, לגוגל תפקיד מרכזי בקידומם של אתרי האינטרנט ומידת חשיפתם לגולשים ברחבי הרשת כולה. מכיוון שעמוד התוצאות של גוגל מכיל עשר תוצאות חיפוש בלבד, קיימת תחרות רבה על עשר התוצאות המובילות, המופיעות בעמוד הראשון. ולכן, חשוב, בעזרתן של שיטות קידום שונות, לאפשר את קידומו של האתר לעמוד תוצאות המובילות במנוע החיפוש. קיימות לא מעט חברות קידום, המציעות שירותים מתקדמים במיוחד העוזרים לקדם את האתר במנועי החיפוש השונים ולחשוף אותו לכמה שיותר גולשים. חשיפתו של האתר, כחלק מהליך שיווקי כולל, עוזרת, ובמיוחד בתקופה של מיתון, למשוך לקוחות רבים יותר ולחזק את הקשר מול הלקוחות הקיימים.

קידום אתר אינטרנט באמצעות הרשתות החברתיות

הרשתות החברתיות, שהפכו פופולאריות במיוחד בשנים האחרונות, הינן אחת הדרכים לקדם את אתר האינטרנט בתקופה של מיתון, ובכלל. פייסבוק, הרשת החברתית המוכרת ביותר, כוללת ישראלים רבים, המבלים בה שעות ארוכות מדי יום. ישנן לא מעט קבוצות, הנפתחות מדי יום, על בסיס נושאי עניין משותפים, כמו תחביבים, למשל, כשאלו יכולות להיות יעד מצוין לחשיפתו של האתר.

בנוסף, אם ברשותכם חברה או עסק, תוכלו להקים קבוצה או לפתוח עמוד עבור העסק שלכם, שם תוכלו לחשוף את החברים בקבוצה או בעמוד למגוון השירותים המוצעים, למוצרים החדשים וכדומה, וכל זה ללא עלות. החשיפה הגבוהה של התכנים השונים, במסגרת הרשת החברתית, . תאפשר לכם לעשות זאת באופן יעיל, נכון ומהיר במיוחד, תוך פנייה אל קהל לקוחות פוטנציאל . אתר מותאם לנייד יעלה את כמות הלקוחות , שכן , ידוע היום כי הגלישה באינטרנט דרך הסלולר מהווה מעל 35% מהכניסות לאתר..

בחירת חברה מקצועית ומיומנת לצורך חשיפת האתר

במידה ואתם מעוניינים לקדם את האתר שלכם ולחשוף אותו לכמה שיותר גולשים, אולם אינכם מסוגלים או אינכם מעוניינים לעשות זאת באופן עצמאי, תוכלו להיעזר בחברות מקצועיות לשיווק באינטרנט, שתעזורנה לכם לנצל נכון ויעיל יותר את תקציבי השיווק שלכם, על ידי בחירה מושכלת של דרכי השיווק הנכונות ביותר.

חברות אלו מציעות מגוון של שירותים שונים, החל משירותי אחסון אתרים, בניית אתרים ואף קניית דומיין. אם אין בבעלותכם אתר אינטרנט, יהיה עליכם תחילה לרכוש דומיין. דומיין זה, חשוב שייצג באופן הנכון ביותר את החברה או העסק שלכם. על דומיין זה לכלול שם קצר, קולע וממוקד. לאחר מכן יהיה עליכם לבחור שרת, המספק שירותי אחסון אתרים ורק לאחר מכן תוכלו להתחיל בבניית האתר.פיסקה רגילה

בעזרת החברה, המספקת לכם שירותים מקיפים אלה, תוכלו לקדם את האתר שלכם, וגם בתקופה של מיתון. בחירת דומיין בעברית, למשל, ובתנאי שמדובר באתר שתכניו בעברית גם כן ומופנה לקהל דובר עברית, יכולה לעזור בקידומו של האתר, שכן מדובר בשימוש של דומיין בעברית, שקל לזכור ולשייכו לעסק או לחברה, שלשמם הוא נרכש.

שינוי גודל גופנים