תפריט סגור

לא על הדומיין לבדו

היום ידוע לכל, כי התהליך של קניית דומיין הוא אחד מהתהליכים החשובים ביותר שכל בעל אתר צריך לעשות – עליו לחפש דומיין פנוי, למצוא דומיין שיהיה קליט, למצוא סיומת שתכבד את האתר שלו (כמו org או com או co.il), ולא להסתבך עם דומיין ארוך מידי. אולם, חשוב לדעת שעד כמה שהדומיין עצמו הוא קריטי וחשוב – זה כמובן לא האלמנט היחיד שחשוב לתת לו תשומת לב, כאשר אתם מקימים אתר אינטרנט. יש עוד מספר אלמנטים חשובים שכדאי לשים לב אליהם ולתת להם משקל בעת תהליך הקמת האתר.

לבחור גם חברת אחסון אתרים

בתהליך של הקמת האתר שלכם, חשוב לשים לב על אילו שרתים הוא יישב. היום רוב בעלי האתרים בישראל, מעדיפים לפנות לחברת אחסון אתרים שפועלת בארץ, ושרתיה ממוקמים בארץ – על מנת לקבל שירות איכותי יותר, לקבל מענה מהיר בזמני תקלה, וכמובן לקבל שירות בשפה העברית. מעבר לכך, מסתבר שקל לקדם אתר שיושב על שרת מקומי מאשר אתר שיושב על שרת מרוחק יותר, הממוקם בחו"ל. כמובן שבמקביל כדאי לבצע קניית דומיין שיהיה תואם למקום שבו האתר יושב – לכן אם האתר הוא ישראלי, עדיף לרכוש דומיין עם הסיומת il, על מנת ליצור זיהוי ברור. במידה והאתר פונה גם לקהל בחו"ל כדאי יהיה לרכוש דומיין בסיומת com שנחשבת לסיומת בינלאומית ואינה מזוהה עם מדינה כזו או אחרת.

מתחילים לשווק את האתר

כמובן שאחרי שהאתר הוקם בשעה טובה, הדומיין שבחרתם הוא איכותי, והאתר יושב על שרת מתוחזק היטב – צריך להתחיל לפרסם ולהפיץ את האתר. היום מומלץ מאד לבצע מסע פרסום בפייסבוק לאתר ולעסק שלכם, על מנת לפנות לקהל יעד ממוקד ככל האפשר, לבצע פילוח נוח של קהל היעד שלכם, לנהל תקשורת עם הלקוחות, ואף להציע מבצעים בלעדיים לחברים בפייסבוק.פיסקה רגילה

אך לא די בשיווק בפייסבוק. כיום התחרות בכל תחום באינטרנט היא גדולה מאד, ואתם חייבים להקדים כל העת את המתחרים שלכם. לכן, חשוב לתת את הדעת בנושא קידום אורגאני של האתר, המבוצע על ידי חברת קידום מקצועית וכן קידום ממומן בגוגל, אשר היתרון שלו בכלך שתוכלו ליהנות מתוצאות טובות בזמן קצר יחסית. כל סוגי בקידום והשיווק שתבחרו צריכים כמובן להתאים לאופי העסק שלכם, תוך חשיבה מי הם קהלי היעד שאליהם אתם רוצים להגיע, ובאיזו דרך הם מחפשים את התחום שבו אתם עוסקים.

בצורה כזו שבה יש לכם אתר מתוחזק היטב, עם שם מושך, ומסע פרסום וקידום אפקטיבי – תוכלו לקיים אתר מוצלח, שיניב עבורכם הצלחה עסקית.פתיחת/סגירת תפריט: Content Builder

שינוי גודל גופנים