תפריט סגור

קליק אחד ויש לכם דף נחיתה מושלם

דף נחיתה בקליק מאפשר לכל מי שבבעלותו אתר אינטרנט לארח את הגולשים שלו בצורה ומניעה לפעולה. דף הנחיתה הוא הדף הראשון אותו הגולשים רואים, וממנו הם ממשיכים הלאה לדפים אחרים בתוך האתר. בניגוד לאספקטים אחרים המרכיבים אתר אינטרנט, דף נחיתה בקליק משחרר את מנהלי האתר ממעורבות של אנשי טכנולוגיה, וחוסך עבורם סכומי כסף גדולים.

אם עוד אין לכם אתר אינטרנט, או לחילופין אתם מעוניינים בהשקעה והקמת אתר אינטרנט חדש, כדאי שתכירו לא רק את הנושא של דף נחיתה, אלא גם מושגי אחסון אתרים ורכישת דומיינים.

המושגים הראשונים שלכם באינטרנט

היות וכיום אף חברה אינה יכולה להתנהל ללא אתר אינטרנט ראוי, ישנם מספר מושגים אותם חשוב להכיר. הראשון מתוכם הוא אחסון אתרים, משום שהוא זה המאפשר את קיומו של האתר שלכם: אחסון אתרים למעשה מכיל את כל קבצי האתר על שטח מסוים של דיסק המוגדר מראש, בשרת המחובר לרשת האינטרנט ומותאם לסוג כזה של עבודה. השכרת שרת אחסון אתרים היא חלק חיוני בתקציב תפעול אתר האינטרנט, ולכן כדאי לבחור בחברה אמינה ומוכרת.

מהבחינה הזו, גם איתור דומיין מתאים הוא צעד חשוב. דומיין הוא למעשה שם האתר, אותו אתם רוכשים בהתאם להיצע הקיים ולסוג קהל היעד בו אתם מעוניינים. השילוב בין שם הדומיין לבין שרת אחסון ראוי ומאובטח יבטיח לכם שנים רבות של הנאה מהאתר, ובסופו של דבר גם יצירת קהל גולשים נאמן. לאחר שביצעתם את ההכנות המקדימות הללו, עליכם להתפנות לנושא של דף נחיתה בקליק.

כך תנהלו את דף הנחיתה שלכם

כאמור, היתרונות של דף נחיתה בקליק בולטים בעיקר עבור חברות קטנות ובינוניות המעוניינות בדריסת רגל בתחום האינטרנט, אך למעשה הם רלוונטיים עבור אתרים מכל הסוגים. מלבד המחיר והנוחות שבתפעול דף נחיתה בקליק, ישנה משמעות גם לאופן בו מנהלי האתר שולטים על התוכן שלהם. יש מבצע אטרקטיבי לימים הקרובים, ואתם מעוניינים שכל גולש המגיע אליכם בעקבות קמפיין פרסומי יהיה מודע אליו? דף הנחיתה הוא המקום לפרסם בו את המידע הזה. היכנסו למערכת ההזנה הפשוטה, והכניסו אל דף הנחיתה שלכם את הפרטים הרלוונטיים.פיסקה רגילה

דף הנחיתה מאפשר לכם לשמור על דינאמיות, חדשנות ומעורבות ואף להגיב על המתרחש בתחום בצורה מיידית. ניהול כזה של דף הנחיתה לא רק מגביר את המכירות, אלא גם מסייע לאיתור לקוחות חדשים. התאמה אישית של דף נחיתה לצרכים המשתנים שלכם היא זו אשר תקדם את האתר שלכם בצורה אורגנית, ותעזור לו לבלוט בין שאר אתרי האינטרנט. בעזרת דף הנחיתה תוכלו גם ליצור קשר עם הגולשים, ולהזמין אותם להביע דעה, לנהל את הפניות שלהם ולאפשר פיתוח ואינטראקטיביות מוצלחת גם עם דפי הרשת החברתית.

שינוי גודל גופנים