תפריט סגור

נוכחות ברשת לעסקים קטנים

בעל עסק קטן? הנוכחות שלך ברשת יכולה להיות גדולה מאד, אם רק תעשה זאת בצורה הנכונה. נוכחות ברשת לעסקים קטנים, מתאפשרת בקלות, אם היא רק נעשית בצורה הנכונה, ובאמצעות חברות המתמחות בבניית אתרים וקידמום. להלן, כל הדרכים ליצור נוכחות ברשת לעסק שלך:

קונים דומיין אטרקטיבי

רכישת דומיין היא משמעותית, והמשמעות שלה דומה לקרקע אותה רכשתם לצורך בניית בית, ועם המיקום ושם הרחוב הקליט. חברות מומחיות יכולות לסייע לעסקים קטנים, לרכוש דומיין עם כתובת אינטרנט קליטה וקלה, המכילה את שם העסק, או מילה מושכת אחרת, ועם סיומות של הארץ או של מדינות רבות בחו"ל, בהתאם לצורך. רכישת דומיין כזה היא משמעותית, מאחר וכבר בגישה לאתר, גולש הרואה עסק שיש לו כתובת הרשומה ממש על שמו, מתרשם, והסיכויים שייכנס אתר הם רבים מאד, עד מוחלטים.

לאחר שבוצעה רכישת הדומיין, ניתן להתפנות ולבנות את האתר בדרכים שיקדמו כל עסק, גם אם קטן.

כלי בניין אפקטיביים

בניית אתרי אינטרנט צריכה להיות מבוססת על ההבנה של סוג האתר הרצוי לכם, קהל היעד, כלומר למי הוא פונה, ומה אתם מעוניינים שיהיה בו. בדומה לבניין, מתגייסים לצורך כך טובי הבנאים והמעצבים, ומתחילים לאפיין את האתר טרם פתוחו. פיתוח אתר אינטרנט נושא שרצוי כי לא תעשו בעצמכם ובצורה חובבנית, ממש כמו שלא תבנו בית לבד. כמובן , שגם בניית אתר מותאם לסמרטפון , חשוב שהדבר ייעשה על ידי מתכנתים ומפתחים מומחים, המכירים את השפות הנדרשות לבניית האתר הסלולרי , וכן עם אוריינטציה שיווקית.

חשוב לציין, כי האינטרנט לא מבדיל בין עסק גדול או קטן, וקרו מקרים רבים בהם עסקים גדולים שלא הקימו אתר אינטרנט לפי "כל הכללים", עם תמונות כבדות, מלל רב, ומסרים שיווקיים לא אפקטיביים, הותירו את האתר שומם, מאחר וגולשים רבים אולי הגיעו אל האתר בשיטוטים הרבים שלהם, אולם נטשו אותו במהרה, מחוסר עניין.

עסק קטן יכול ליצור נוחות אפקטיבית ברשת, אם יהיה ייחודי, מעניין, עם מסרים רלוונטיים וענייניים, ממש כמו חנות בוטיק קטנה ומקסימה, המושכת את העין, על אף גודלה. רק שבאינטרנט, אין כל דרך לאמוד גודלו של עסק, אלא רק את איכותו.

עיצוב פנים

לעיצוב האתר יש משמעות רבה, וזהו למעשה חלון הראווה של העסק שלכם. מלל רב מדי מעיק, תכנים בשפה גבוהה מדי, ולחילופין עממית ועתירת סלנגים, מהווים גורם הרתעה, והעמסת תמונות שלקוח שעות להעלות אותם במחשב הביתי, רק יבריחו מכם את הגולשים.פיסקה רגילה

בעולם תחרותי ודינמי בו אנו חיים, עם טכנולוגיה מתפתחת ואופנת האינטרנט אותה מכיר כבר כל ילד, הגולש, המודע לתחרות העזה באינטרנט, הופך לדעתן ובררן, ונמצא רק באתרים בהם הוא חש בנוח. כן, חשוב מאד ליצור רושם ראשוני אמין ואיכותי, ולצורך כך, חשוב להשקיע מעט בסיוע של חברה מתמחה, ולקטוף בעתיד את הפירות מהשקעה זו, שבתכנון נכון וחשיבה מוקדמת, יכולה גם להיות לא מאד גבוהה.פתיחת/סגירת תפריט: Content Builder

שינוי גודל גופנים