תפריט סגור

אחסון אתרים לעסקים קטנים

בעולם המודרני ומבוסס האינטרנט בו אנו פועלים כיום, אין כמעט עסק אשר יכול להרשות לעצמו לפעול בלי אתר אינטרנט אישי וייצוגי. אתר האינטרנט מהווה מבחינות רבות את הפנים של האתר, משמש כאמצעי התקשרות של גורמים רבים ושונים וכאמצעי לשיווק והשגת לקוחות מבחינת העסק. הדבר נכון גם ובעיקר עבור עסקים קטנים, הנמצאים בשלבי ההקמה וחייבים לפעול בצורה יעילה וחכמה, הן מבחינת מערך השיווק ושימור הלקוחות והן מבחינה תפעולית. בין אם העסק שאתם מקימים קשור לעולם ההיי – טק והמחשב ובין אם מדובר בעסק אחר לגמרי המעניק שירות או מוכר מוצר מוחשי כלשהו, בנייה ותפעול נכון של אתר האינטרנט הינן פעולות חשובות ובסיסיות.

בעת הקמת ותפעול אתר האינטרנט של העסק שלכם, תידרשו כנראה לשכור את שירותיו של בונה אתרים מקצועי, או לפחות מעצב גראפי כזה או אחר אשר יסייע להעניק לאתר מראה אטרקטיבי. בנוסף, תצטרכו לרכוש שם דומיין עבור האתר וללמוד למהל אותו בצורה יעילה ושוטפת. פעולה הכרחית נוספת בעת הקמת אתר האינטרנט של העסק שלכם היא רכישת שטח לאחסון אתרים על גבי שרת מסוים. אחסון אתר, עבור אתרים של עסקים קטנים וגדולים כאחד, הינו אחד הגורמים המשמעותיים ביותר הקובעים את אופן עבודתו העתידית של האתר (עד כמה מהיר וחלק הוא יפעל, כמה תקלות יהיו במסגרת תפעולו וכד.')

חוסכים איפה שאפשר – אחסון אתר לעסק הקטן שלך

התחום של אחסון אתרים הינו רחב ביותר ומכיל מושגים רבים דוגמת תעבורה חודשית, אירוח שרתים, פרוטוקולים ועוד. מה שחשוב עבורך, כבעל עסק קטן ומתחיל, הוא מצד אחד איכות השירות שתקבל (אשר תתורגם אוטומאטית לאופן הפעולה השוטפת של האתר של העסק שלך), ומצד שני המחיר שתשלם עבור שירות חשוב זה.

חשוב להבין כי במרבית המקרים, כאשר מדובר בעסק קטן ומתחיל, אחסון אתרים בסיסי אמור להספיק, שכן אתר העסק שלכם אינו אמור להיות גדול או מסורבל מדי. עבור אתרים קטנים אשר אינם מכילים יותר מדי מידע או תעבורה של גולשים (לפחות בחודשי הפעילות הראשונים), אחסון אתרים בסיסי על גבי שרת ממוצע אמור להספיק. משמעות הדבר היא כי גם אם תלכו על אחסון אתרים בסיסי אשר אינו עולה יותר מדי באופן חודשי (מחירו של שירות מסוג זה אמור לעמוד על כמה עשרות שקלים בודדים לחודש), זה אמור להספיק לתפעל את האתר שלכם בצורה אופטימאלית.פיסקה רגילה

ניתן למצוא כיום ברשת אינספור שרתים וחברות המציעות שירותי אחסון אתרים בסיסי במחירים אטרקטיביים במיוחד, כך שאין צורך לשלם יתר על המידה. מצב זה עשוי בהחלט להשתנות לאחר כמה חודשי פעילות. במידה והעסק שלכם צבר תאוצה והיקף העבודה גדל משמעותית, וספציפית במקרה של עסקים אשר מנהלים הרבה מההזמנות שלהם דרך אתר האינטרנט, ייתכן ותצטרכו להעביר את האתר לשרת גדול וחזק יותר, אשר גם יעלה יותר מדי חודש. אך מצב זה הוא כאמור בגדר "צרות של עשירים"…

שינוי גודל גופנים