תפריט סגור

פתיחת עסק ביתי

אנחנו חיים היום בעידן, שבו לא חייבים לקום בכל יום ב-7 בבוקר על מנת להתייצב במשרד. יותר ויותר אנשים בוחרים לצאת לדרך עצמאית חדשה, ולעבוד כעצמאיים מהבית, במגוון רחב מאד של תחומים. יש לדוגמה מי שעוברים קורס שוק ההון ובמסגרת העבודה שלהם כברוקרים, או פשוט העבודה שלהם כמשקיעים, יכולים לעבוד מהבית. אולם לא רק בוגרי קורס שוק ההון יכולים לעבוד מהבית – גם עורכי דין, קופירייטרים, טכנאים, קוסמטיקאיות ועוד – כולם עוברים היום לעבודה בתוך משרד ביתי לחלוטין. אחד מהכלים שעוזרים לכם לעבוד מהבית שלכם, הוא אתר אינטרנט תדמיתי, ואולי אף כזה שיכלול את מרבית הפעילות העסקית שלכם.

איך אפשר להקים את האתר?

כאמור, בשביל עסק ביתי מצליח, צריך אתר אינטרנט מצליח לא פחות, אשר יכול להוות את הבסיס שלכם למשיכת לקוחות. אחד מהצעדים הראשונים שאתם צריכים לעשות, הוא לפנות לחברת אחסון אתרים, במקביל לתכנון של האתר שלכם. חברת אחסון אתרים תוכל לסייע לכם בכך שהיא למעשה תאחסן את האתר שלכם על גבי השרתים שלה. היום הנטייה של רוב הלקוחות הישראלים, היא לבחור בחברת אחסון שרתים ישראלית-מקומית, שכן אפשר לקבל תמיכה בעברית, שירות מסור יותר, וגם קידום מוצלח יותר של האתר במנועי החיפוש – שכן הוא נוטה תמיד לתעדף אתרים מקומיים בהתאם למיקום הגולש.

אולם לא רק האחסון של האתר הוא חשוב – חשוב גם לשים לב לנושא של קניית דומיין. קניית דומיין משמעותה רכישתה הזמנית של כתובת האתר שלכם. חשוב לציין, שלאף אחד אין בעלות של ממש על הכתובת באופן קבוע, ולכן תמיד צריך לחדש את הרישיון בכל שנה או שנתיים.

אמנם רוב בעלי האתרים מעדיפים לרכוש כיום דומיין ישראלי, על מנת שהאתר יהיה מזוהה עם קהל מקומי. עם זאת, אפשר גם לחפש דומיין פנוי שיהיה לועזי, באם הדבר ישרת את מטרות האתר שלכם. כמו במקרה של אחסון האתר, גם במקרה של קניית דומיין, יש צורך לפנות לחברה מקצועית שזהו תחום ההתמחות שלה. החברה היא למעשה מורשית מטעם איגוד האינטרנט הישראלי למכור לכם כתובות בעלות סיומת ישראלית, ואף תוכל לתווך עבורכם בעסקה שבה אתם תרכשו דומיין בעל סיומת בינלאומית.

משקיעים באתר אינטרנט ומרוויחים

חשוב מאד להבין, שלא משנה אם עברתם קורס שוק ההון, או תואר ראשון במשפטים – האתר שלכם הוא למעשה החזית של העסק שלכם. רוב הלקוחות שלכם יגיעו דרך האתר, ולכן בוודאי בשלבים הראשונים – צריך להשקיע לא מעט בהקמה של אתר איכותי. מומלץ כבר מהשלבים הראשונים לעבוד עם חברה איכותית שתספק לכם שירותי אחסון ורכישת דומיין, על מנת שתהיה לכם תמיכה איכותית בתחום, ותוכלו להשקיע את הזמן שלכם ביצירת תכנים איכותיים לאתר.

שינוי גודל גופנים