תפריט סגור

כל אחד יכול לרכוש דומיין ולבנות אתר

אנחנו חיים היום בעידן שבו אין צורך להיות גאוני מחשבים, על מנת שתוכלו להיות בעלים של אתר אינטרנט. אם בעבר מונחים כמו שרתים או אחסון אתרים נשמעו זרים ומוזרים – הרי שהיום לכולם יש גישה מאד נוחה אליהם. כל אחד יכול לבנות היום אתר אינטרנט עם תשתיות מוכנות המבוססות על מערכות לניהול תוכן, לרכוש לעצמו מקום על שרת, לקנות דומיין ולהקים לעצמו אתר אינטרנט. אין צורך להכביר במילים לגבי יתרונות של בניית אתר אינטרנט ותרומתו למטרות שלשמן הוא נבנה. ככזה יש להתייחס אל תהליך הקמתו בהתאם, ולתכנן היטב כל שלב ושלב לפני תחילת הבנייה.

איזה תהליך צריך לבצע?

כמובן שעליכם תמיד לתכנן ראשית את האתר שלכם, לפני שנוקטים בצעדים אחרים. ברגע שיש לכם שלד מוכן, אתם יכולים לפנות לחברת אחסון אתרים, שממנה תרכשו מקום על שרת (רצוי שרת בארץ, אם קהל היעד שלכם הוא ישראלי) ותוכלו להתחיל בבניית אתר אינטרנט. בעזרת המערכות לניהול תוכן תוכלו להתחיל להוסיף תכנים שונים לאתר, ובמקביל גם תרכשו לעצמכם דומיין ישראלי עם סיומת co.il. כמובן שיש צורך לקחת בחשבון בדרך את העלות של תשלום עבור דומיין, וכמובן את עלות האחסון – אלא שהיום מדובר על סך כולל של כמה עשרות שקלים בחודש, וההוצאה איננה גבוהה. על כן גם בעלי עסקים קטנים יכולים לעמוד בהוצאה זו – במיוחד כי הרווח שמקבלים מהאתר הוא הרבה הרבה יותר גבוה מההשקעה הזעומה.

לא לשכוח רכיבים כמו דף נחיתה

כמובן שמומלץ לקרוא ספרות מקצועית בתחום, על מנת שתוכלו לבנות אתר שייצג אתכם כראוי. היום לדוגמה, כמעט בכל אתר אפשר למצוא דף נחיתה אחד לפחות (ולרוב מדובר על כמות גדולה הרבה יותר של דפי נחיתה המציעים מוצרים או שירותים שונים של אותו עסק). דפי הנחיתה מושכים את הגולשים ליצור אתכם קשר, או לבצע פעולה מסוימת – שבסופה תיצרו לעצמכם קהל לקוחות נאמן.פיסקה רגילה

בשורה התחתונה, התהליך של בניית אתר אינטרנט דורש השקעה ומחשבה – אבל היום האופציה הזו זמינה לכלל האוכלוסייה. אם יש לכם עסק קיים ואתם מעוניינים להגדיל את היקפי המכירות ולהגיע ליותר ויותר קהלי יעד – רק אתר אינטרנט שנבנה נכון ייעשה עבורכם את העבודה בצורה מהירה יחסית ובמינימום עלויות. כיום עסקים רבים מתנהלים באופן וירטואלי בלבד, ואין מאחוריהם חנות פיזית המוכרת את השירותים או המוצרים. הכל קורה על המסך, וכפי שזה נראה כרגע, זה לא עומד להשתנות כלל. אם גם אתם רוצים לקחת חלק בכך, בנו לכם אתר מתאים עם דפי נחיתה מזמינים, והרווחים יגיעו מהר מכפי שחשבתם.

שינוי גודל גופנים