תפריט סגור

טיפים לניהול נכון של אתר

אתם רוצים להקים אתר אינטרנט חדש, או לשדרג את האתר הקיים שלכם. באופן טבעי, אתם צריכים לחפש טיפים שונים בנושאים שמעוררים שאלות – איך לעצב דפי נחיתה? האם כדאי לרכוש דומיין ישראלי? השאלות הללו, ועדו שאלות רבות אחרות הן שאלות חשובות. לכן ריכזנו לכם כמה טיפים, בעיקר בנושא של אחסון אתרים ושל קניית דומיין, על מנת שתוכלו לקבל מענה איכותי לשאלות שלכם.

איך לבחור אחסון, ואיך לקנות דומיין

  • כאשר אתם צריכים לבחור חברת אחסון אתרים, שימו לב למגוון החבילות שהיא מציעה – לא כדאי לחסוך ולבחור בחבילה הבסיסית ביותר שתתאים לכם בדיוק במגה בייט המדויק לפי מה שנראה לכם. מומלץ לבחור חבילה שכן תיתן לכם אפשרות להתרחב. עם זאת, בהנחה שיש לכם עסק קטן, לא חייבים לבחור בחבילה הגדולה והמשודרגת ביותר. תמיד צריך לזכור – בהתאם לצרכים שלכם, עם קצת יותר מקום להתפתחות עתידית לפחות בשנה הקרובה.
  • אם אתם צריכים לקנות דומיין שימו לב לחלק הראשון שלו – כלומר לשם עצמו של האתר. לעתים חושבים כי עדיף לקנות דומיין שיהיה קצר במיוחד – שהרי קל להקליד אותו. אלא שממילא לרוב לא מקלידים את כתובת האתר אלא לוחצים על לינק מסוים. לכן עדיף בהרבה לבחור קניית דומיין שיהיה קליט ויצירתי, אך לאו דווקא קצר. לצורך השוואה, אתר בנושא מחשבים אולי יראה שהמילה comp פנויה עבורו, אך לא בטוח שזה עדיף, ואולי דווקא הכתובת computer4u היא הרבה יותר קליטה וזכירה.
  • עוד קצת בנושא של רכישת דומיין, בעיקר באשר לסיומת שלו. באופן עקרוני, תמיד הסיומת co.il היא סיומת טובה – בוודאי אם קהל היעד העיקרי שלכם הוא ישראלי. הסיומת של דומיין זה היא טובה גם כאשר אתם פונים לקהל מעורב – גם ישראלים וגם אנשים מחו"ל. במצב כזה כדאי פשוט לקנות שני דומיינים – האחד עם סיומת com והשני עם סיומת co.il. חשוב לציין, ששני דומיינים לא משפיעים על הנושא של אחסון אתרים, וכמה דומיינים יכולים להיות בכפיפה תחת שרת אחד ומובילים לאתר אחד.

ותמיד עובדים עם אנשי המקצוע

הטיפ האחרון, שנוגע לניהול נכון של אתר האינטרנט שלכם, הוא להיעזר שבאנשי המקצוע כשאתם רואים בכך צורך. זכרו שרשת האינטרנט היא עצומה וענקית, ויש לכם לא רק מתחרה אחד – אלא לעתים עשרות מתחים פוטנציאליים. מכיוון שיש לכם עוד עיסוקים רבים, הקשורים לניהול של העסק, שעומד מאחורי האתר, אפשר לשכור את שירותיהן של חברות מקצועיות בתחום המחשוב והאינטרנט, שיתנו לכם את השירותים הטובים ביותר בתחום, ויסייעו לכם. הדבר נכון גם בנושא של אחסון האתר, גם בנושא של רכישת הדומיין המתאים, גם בתכנון נכון של האתר, וגם בקידום אורגני שלו בתוך מנועי החיפוש.

שינוי גודל גופנים