תפריט סגור

גבוה מעל העננים – עוברים לאחסון ענן

האינטרנט הוא זירה רועשת וגועשת של מידע. המידע הזה הוא למעשה כל מה שאנחנו מקבלים מהרשת – תוכן כתוב, מידע כספי, עסקי או תיאורטי, תמונות וקבצי וידאו או סאונד. את המידע העצום הזה אנחנו צריכים לאחסן בצורה בטוחה ונוחה כדי לאפשר לגולשים שלנו להנות מחוויית גלישה עוצמתית וטובה, על מנת שיחזרו אל האתר שלנו שוב ושוב ושוב. כתוצאה מכך, בעלי אתרים רבים מחפשים פתרונות אחסון אתרים שהם איכותיים, זמינים ועמידים. אחסון ענן נחשב כיום לאחד הפתרונות המובילים.

מהו אחסון ענן?

לפני שנדבר על היתרונות של המראה למעלה, אל העננים, חשוב שנבין מהו בעצם אחסון ענן. אחסון ענן הוא אחסון של נתונים מכל סוג שהוא בתוך מרחב וירטואלי מוגן שבדרך כלל נמצא בתוך חוות שרתים מרוחקת המופעלת ומשווקת על ידי חברה מסוימת. בתוך שרת שכזה אפשר לאחסן הכל – קבצי דטהבייס והתקנה, מסמכים, גליונות נתונים מכל סוג שהוא, קבצים גרפיים ועוד.

את השירות הזה אפשר למצוא אצל חברות אחסון שמתמחות בתחום של אירוח אתרים או אחסון מידע. את השירותים הבסיסיים של אחסון מידע בדרך זו תוכלו למצוא דרך האינטרנט במגוון פלטפורמות שונות, שהבולטות ביניהן הן הדרופבוקס, גוגל דרייב ו-iCloud .

אחסון נתונים רבים וכבדים ברשת שרתים עדיפה אצל חברת אחסון שיש לה מוניטין טוב ושגרת ביקורת טובה, שמונעת תקלות בשרתים באופן קבוע. אל המידע המאוחסן אצל החברה אפשר לגשת מכמה זירות שונות – בדרך כלל דרך ממשקים אינטרנטיים, דרך ממשקי תכנות או באמצעות חומרה.

יתרונות בולטים בשטח

היתרון הראשון והבולט של אחסון אתר באמצעות שירות של חוות שרתים הוא השטח. שטח האחסון הוא גדול באופן משמעותי מאחסון מידע בשיטות אחרות וניתן לאחסן מגוון רחב של קבצים שונים, מסוגים שונים. יתרון זה מתקשר ליתרון נוסף – עלות האחסון.

אחסון על גבי שרת בשיטת אחסון ענן נחשבת זולה יותר מאשר שיטות אחסון אחרות. חלק מחברות האחסון מעניקות חלק מהשירותים במסגרת חינמית, כשהתשלום הוא על תוספת שטח לאחסון ושדרוגים נוספים. אחרות מאפשרות אחסון על שרת במסגרת תשלום קבוע שלא משתנה.

כל חברה שזקוקה לשירותי אחסון אתרים יכולה לבדוק את האפשרויות הגלומות באחסון ענן ולמצוא את הפורמט המתאים לה ביותר מבחינת סדר גודל האחסון, ההגנה על המידע, מערכות הביקורת על השרת, מחירים ועוד.

מתקדמים לפשטות

יותר מהכל, אחסון אתרים ונתונים באמצעות שרתי אחסון ענן מהווה את השיטה המתקדמת אך גם הנוחה והפשוטה ביותר להגן על המידע שלנו.פיסקה רגילה

המידע נמצא על שרתים מוגנים ומתקדמים שמפעילים מנגנוני ביקורת איכותיים שמונעים ממי שלא צריך להגיע אל המידע שלך לגעת ולהתקרב. למרות המורכבות שבדבר, המשתמשים בשרתי אחסון אלו ידווחו לכם על גישה פשוטה לנתונים שלהם, על תחושה של הגנה ובטחון וגם על עלויות נמוכות יותר של תחזוקת האתר שלהם.

שינוי גודל גופנים