תפריט סגור

כל אחד יכול: כיצד נתמודד עם עולם האפליקציות?

האם גם אתם מתעניינים בנעשה בעולם המחשבים והטכנולוגיה לאחרונה? אם כן, בוודאי שמתם לב לתופעה חדשה שהולכת ומשתלטת על התחום: אנחנו מדברים, כמובן, על האפליקציות, אותם יישומים הרותמים את יכולות המחשב (או המכשיר הסלולארי) לטובתם, ואגב כך, מאפשרים למפתחיהם לפתות גולשים באמצעות הצעת שירותים מעניינים ויוצאי דופן.

לא מסובך

אם אתם חדשים בעולם הטכנולוגיה, עולם האפליקציות עשוי להיראות לכם מעט מאיים. למען האמת, לא מדובר בעסק מסובך מדי; ראשית, אפליקציות המתוכנתות לפעול על מכשירים סלולאריים יכולות לפעול על מחשב, אך רק בתנאי שהן תוכננו גם לשם כך (על המפתחים לעשות אדפטציה לאפליקציה כדי שתרוץ כמו שצריך גם על המחשב). אם אתם מעוניינים להקים אתר שיכלול אפליקציות שונות, מידע זה חשוב עבורכם במיוחד, שכן יש לוודא מול המתכנת שהאפליקציה אכן בנויה כך שתוכל לרוץ גם על מחשבים רגילים.
כאמור, אפליקציה היא בסך הכל יישום ממוחשב ולכן ישנן אפליקציות רבות ומגוונות משלל סוגים ומינים. החל ממשחקים, דרך תוכן מקוצר ועד אפליקציות שנועדו לשפר את חיי המשתמש – כיום ניתן למצוא מגוון עצום של יישומים ממוחשבים שנועדו להקל על חיינו.

ללכת על הטופ

אם אתם רוצים לראות כיצד האתר הטרי שלכם משגשג ומצליח, שילוב אפליקציות שונות בתוכו הינו בגדר "מאסט": על מנת לוודא שאתם עושים זאת "כמו שצריך", יש להקפיד לבחור בשירות אחסון אתרים איכותי, כזה שאתם יכולים להיות רגועים לגביו ולגבי האתר – שלא יקרוס וייפול כל הזמן. אחסון אתרים איננו עניין של מה בכך וחשוב לוודא שאתם הולכים על הטוב ביותר. כיום ניתן לרכוש חבילות אחסון אתרים במחירים נוחים – שרתים הם בהחלט לא סיפור כזה גדול, גם עבור אלה שמגיעים ללא ידע מוקדם.

אגף התנועה

גם קניית דומיין היא שלב חשוב בתהליך, הנועד להבטיח לכם טראפיק (מונח המתייחס למספר הגולשים באתר) נאה. קניית דומיין, אם כן, אמורה להתבסס על רכישת דומיין מתאים לאתרכם, כזה המשקף את השירות שאותו אתם מציעים. זכרו לבצע בדיקת דומיין פנוי על מנת לוודא שהגולשים המתאימים אכן יגיעו אל אתרכם ויוכלו ליהנות מהשירותים והאפליקציות אותם אתם רוצים להציע.

דרך נוספת לוודא הגעתם של גולשים היא הקמת דף נחיתה מתאים; דף נחיתה הוא מונח המתייחס אל עמוד תוכן חיצוני לאתרכם, המפנה באמצעות תוכן רלוונטי, את הגולשים אליכם. דף נחיתה טוב יכול לשפר את מספר הגולשים באתרכם בעשרות אחוזים ולעזור לכם בהליכי שיווק השירותים שלכם במקומות שונים ברשת. שיווק בפייסבוק יכול להתבסס על הפניות לדף הנחיתה שלכם וכך למשוך גולשים מפלחי השוק הרלוונטיים, שיוכלו ליהנות מהאפליקציות אותן פיתחתם במיוחד עבורם.פיסקה רגילה

לסיכום ניתן לומר, שהתמודדות עם עולם האפליקציות כיום, טומנת בחובה מיומנויות שונות; מעבר לפיתוח האפליקציה, על מנת להפוך אותה לרלוונטית ומשגשגת, יש לדעת כיצד למשוך את הגולשים המתאימים לאתר המציע אותה כשירות. בחירת דומיין פנוי רלוונטי, שיווק בפייסבוק ובחירה בחבילות האחסון הנכונות הם קריטיים עבור ההצלחה שלכם – ושל המוצר אותו אתם מציעים לציבור הרחב.פתיחת/סגירת תפריט: Content Builder

שינוי גודל גופנים