תפריט סגור

אודות החברה

הזירה שלנו – גלקום על הנוכחות באינטרנט

בימים אלו, יותר ויותר עסקים, גדולים כקטנים, עסקים חדשים ובעלי מקצועות חופשיים פונים כדי לקדם ולהגביר את הנוכחות שלהם ברשת האינטרנט באמצעות פעילות אקטיבית.
אנחנו בגלקום מספקים שורה של כלים ושירותים המסייעים לעסקים גדולים כקטנים, בתקציב נמוך, לשווק את עצמם באינטרנט ולהשיג את היעדים השיווקיים בעלויות סבירות המתאימות לסוג וגודל העסק. המטרה היא שכל עסק, באמצעות השימוש בכלים שגלקום מספקת, יוכל לקבל את מלוא החשיפה בזירת האינטרנט, ולבטא את מסריו השיווקיים והתדמיתיים, תוך קידום עסקיו, הבאת לקוחות חדשים והגדלת מכירות.

תעודת זהות

גלקום נולדה בשנת 2000 ומאז היא פועלת בזירת האינטרנט המרתקת כרשם דומיינים, אחסון אתרים ועוד…
גלקום מנהלת כ- 250,000 שמות דומיין בארץ ובעולם, וגאה להיות הרשם הגדול בישראל המוסמך לרישום שמות דומיין מטעם איגוד האינטרנט הישראלי ו- ICANN.
גלקום מפתחת מוצרים ושירותים המסייעים לבעלי עסקים להגביר נוכחות באינטרנט וכוללים בין השאר: רכישת דומיין, אחסון אתרי אינטרנט, כלים להקמת אתרי אינטרנט, קידום אתרים ועוד…

החזון שלנו

גלקום לוקחת על עצמה להציע נוכחות באינטרנט עבור כל בעלי העסקים הקטנים והעצמאיים.
המטרה היא שכל בית עסק יוכל לקבל את מלוא החשיפה בזירה, ולבטא את מסריו השיווקיים והתדמיתיים באותם הכלים בהם משתמשים בעלי העסקים הגדולים.

צוות גלקום

גלקום מעסיקה מתכנתים, יועצי אינטרנט, אנשי שרות לקוחות ואנשי שיווק מובילים בתחומם, אשר יחד ולחוד, יוצרים את המוצרים והשרותים תוך תודעת שרות גבוהה והוגנות עסקית.
אנשי השרות של גלקום זמינים בכל אמצעי המדיה (טלפון, מייל, סקייפ ופקס) כדי להשיב על שאלות וללוות את לקוחותיהם.
גלקום מחויבת לשרות מיטבי עבור לקוחותיה בארץ ובעולם תוך הוגנות ואמינות.

בואו אחרינו!

גלקום מחויבת להציע ללקוחותיה את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לטובת נוכחות באינטרנט (בקרוב יושק הממשק לאינטרנט הסלולרי) תוך שמירה על תעריפים הוגנים.
גלקום מהווה מרכז מידע ראשי בו ניתן לקבל עדכונים אודות כל הנדרש לנוכחות באינטרנט.

מי משתתף איתנו בזירה?

גלקום משתפת פעולה עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום בניית אתרים, אחסון אתרים, קידום אתרים, מדיה חברתית ועם המשווקים המייצגים אותה בארץ ובעולם.

מי כבר אמר לנו תודה?

לגלקום עשרות אלפי לקוחות מרוצים מענפים שונים ברחבי הארץ והעולם.
לקוחות בארץ: 012, ONE ,SPD HOSTING, ביגנט, Joinweb, לאוס מדיה ואינטראקטיב, משרד התיירות, מכון וייצמן, בייטק ועוד…
לקוחות בחול: CSC Corporation Services, Verisign, Melbourne IT, NetNames Marcaria, Microsoft, Harpwro Internet Solutions ועוד…

פרטי: אודות החברה

הזירה שלנו – גלקום על הנוכחות באינטרנט

בימים אלו, יותר ויותר עסקים, גדולים כקטנים, עסקים חדשים ובעלי מקצועות חופשיים פונים כדי לקדם ולהגביר את הנוכחות שלהם ברשת האינטרנט באמצעות פעילות אקטיבית. אנחנו בגלקום מספקים שורה של כלים ושירותים המסייעים לעסקים גדולים כקטנים, בתקציב נמוך, לשווק את עצמם באינטרנט ולהשיג את היעדים השיווקיים בעלויות סבירות המתאימות לסוג וגודל העסק. המטרה היא שכל עסק, באמצעות השימוש בכלים שגלקום מספקת, יוכל לקבל את מלוא החשיפה בזירת האינטרנט, ולבטא את מסריו השיווקיים והתדמיתיים, תוך קידום עסקיו, הבאת לקוחות חדשים והגדלת מכירות.

תעודת זהות:

גלקום נולדה בשנת 2000 ומאז היא פועלת בזירת האינטרנט המרתקת כרשם דומיינים, אחסון אתרים ועוד… גלקום מנהלת כ- 250,000 שמות דומיין בארץ ובעולם, וגאה להיות הרשם הגדול בישראל המוסמך לרישום שמות דומיין מטעם איגוד האינטרנט הישראלי ו- ICANN. גלקום מפתחת מוצרים ושירותים המסייעים לבעלי עסקים להגביר נוכחות באינטרנט וכוללים בין השאר: רכישת דומיין, אחסון אתרי אינטרנט, כלים להקמת אתרי אינטרנט, קידום אתרים ועוד…

מי משתתף איתנו בזירה?

גלקום משתפת פעולה עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום בניית אתרים, אחסון אתרים, קידום אתרים, מדיה חברתית ועם המשווקים המייצגים אותה בארץ ובעולם.

צוות גלקום

גלקום מעסיקה מתכנתים, יועצי אינטרנט, אנשי שרות לקוחות ואנשי שיווק מובילים בתחומם, אשר יחד ולחוד, יוצרים את המוצרים והשרותים תוך תודעת שרות גבוהה והוגנות עסקית. אנשי השרות של גלקום זמינים בכל אמצעי המדיה (טלפון, מייל, סקייפ ופקס) כדי להשיב על שאלות וללוות את לקוחותיהם. גלקום מחויבת לשרות מיטבי עבור לקוחותיה בארץ ובעולם תוך הוגנות ואמינות.

החזון של גלקום

גלקום לוקחת על עצמה להציע נוכחות באינטרנט עבור כל בעלי העסקים הקטנים והעצמאיים. המטרה היא שכל בית עסק יוכל לקבל את מלוא החשיפה בזירה, ולבטא את מסריו השיווקיים והתדמיתיים באותם הכלים בהם משתמשים בעלי העסקים הגדולים.

בואו אחרינו!

גלקום מחויבת להציע ללקוחותיה את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לטובת נוכחות באינטרנט (בקרוב יושק הממשק לאינטרנט הסלולרי) תוך שמירה על תעריפים הוגנים. גלקום מהווה מרכז מידע ראשי בו ניתן לקבל עדכונים אודות כל הנדרש לנוכחות באינטרנט.

אז מי כבר אמר לנו תודה?

לגלקום עשרות אלפי לקוחות מרוצים מענפים שונים ברחבי הארץ והעולם. לקוחות בארץ: 012, ONE, ביגנט, Joinweb, לאוס מדיה ואינטראקטיב, משרד התיירות, מכון וייצמן, בייטק ועוד… לקוחות בחול: CSC Corporation Services, Verisign, Melbourne IT, NetNames Marcaria, Microsoft, Harpwro Internet Solutions ועוד…

תפריט נגישות