תפריט סגור

פרסום בגוגל

שירותי ניהול פרסום ב-Google, אשר מביאים לכם יותר מכירות בפחות עלויות

גלקום מעניקה שירותי ניהול מסע פרסום על גבי תוצאות החיפוש של Google. באמצעות מערכת הפרסום של גוגל ניתן לפרסם מודעות המבוססות על עולם התוכן שאתם בוחרים ומותאמות בצורה מדויקת לדברים שהלקוחות שלכם מחפשים – בכל חיפוש רלוונטי יופיעו המודעות המציגות את המוצרים שלכם.

הפרסום בגוגל הוא מהיר ונגיש, מאפשר להקים קמפיינים ולראות תוצאות באופן מידי. שם המשחק הוא מדידה – באמצעות נתונים סטטיסטיים וכלי עזר נוכל להבין את יעילותה של כל מודעה בפרט ואת ביצועי הקמפיין בכלל. ניהול נכון של קמפיין בגוגל יכלול גילוי המודעות ותחומי עניין שאינם מספקים את הסחורה, הסרתם והתמקדות באלו אשר מביאים את התפוקה הטובה ביותר – מובילים גולשים מתעניינים והופכים אותם ללקוחות מרוצים.

גלקום במבצע 50% הנחה על הקמת הקמפיין – המבצע הסתיים, תודה לכל המשתתפים!

מה אתם מקבלים?

גלקום מלווה אתכם בכל שלבי תכנון, בניית וניהול הקמפיין. בשוק התחרותי של היום, יש חשיבות רבה לתכנון נכון של קמפיין הפרסום החל משלב בחירת מילות המפתח, כתיבת המודעות, הרצת הקמפיין וביצוע אופטימיזציה על מנת ליצור ערוץ שיווק אפקטיבי שימנף את העסק.

ישנה חשיבות רבה למעקב אחרי התנהגות הגולשים שנחשפים אליו והפעולות שלהם מבצעים, כדי להמיר כמה שיותר מתעניינים ללקוחות. חלק מניהול הקמפיין כולל מעקב אחר נתוני הביצועים של הקמפיין, הסרת מודעות, קהלי יעד ומילות מפתח שאינם מניבים תוצאות, תגבור אלו שכן והוספת תחומים חדשים על מנת למקסם את פעילות הקמפיין והערך שהעסק מקבל.
כמה זה עולה? עלותו של הפרסום בגוגל מורכבת מתקציב הקמפיין אשר משולם ישירות לגוגל על בסיס תשלום לפי לחיצה (PPC), עלות חד פעמית להקמת הקמפיין, ודמי ניהול שוטפים.

1. הקמת הקמפיין

  • אפיון והקמת קמפיין.
  • הגדרת המודעות.
  • הקמת דף נחיתה למוצר כולל עיצוב.
  • מחקר מילות מפתח לקמפיין.

2. ניהול שוטף

  • אופטימיזציה של מילות מפתח.
  • ניהול מודעות יעיל.
  • ניתוח המרות ואופטימיזציה.

לקוחות מספרים

שלום רב,
ראשית תודה על העדכון והעבודה המדהימה שאתם עושים, אני חייב לציין שבהתחלה הייתי קצת סקפטי והופתעתי לטובה ומאד לטובה.

אתמול בלילה האתר עבר שדרוג מדהים, נשאר באופן כללי אותו דבר בנראות שלו, אך אכן יישמנו את הערות שלך לגביי מספר דברים, באתר כגון:באנר רץ וכ"ו. הוספנו רשימת חברות גדולות שאנחנו עובדים עמם,שכדאי לבדוק מילות מפתח נוספות לגביי מגנטים לחברות או אירועים עסקיים ועוד.

לאחרונה בשבועיים האחרונים קיימת תנועה ערה באתר ובכמות ההזמנות והטלפונים.

בהמון תודה והערכה ובציפיה להמשך עבודה פוריה.

משה חביב – צוות מגנטורי

פנו אלינו!