תפריט סגור

בניית אתרים

בניית אתר WordPress + אתר סלולרי

רושם ראשוני באינטרנט זו אינה קלישאה, מכיוון שבמספר שניות הגולשים מחליטים האם להמשיך ולסייר בתוך האתר שלכם, כאשר רמת הנוחות והידידותיות למשתמש יקבעו האם יירשמו לקבלת ניוזלטר, יבצעו רכישות או כל פעולה אחרת שיציע אתרכם.
גלקום מעניקה לכם מגוון אפשרויות של בניית אתרים בעזרת אנשי מקצוע מומחים אשר כל אחד מהם מתמחה בכלי מסוים.

בניית אתר WordPress – מה היתרון?

  • וורדפרס הינה מערכת לניהול תוכן בקוד פתוח.
  • המערכות מאפשרות גישה ישירה לניהול עצמאי של כל תכני האתר, תוך שימוש בשפה ברורה שאינה תכנות אלא HTML, וללא עזרת בוני האתרים.
  • המערכות המתקדמות יותר יכולות להציע גם ניהול פורומים, ניהול צ'אטים, ניהול מסחר אלקטרוני, דוחו"ת ביצועים של אתר, הקמת רשתות חברתיות ועוד…

להלן דוגמאות:

סוגים נוספים של בניית אתר:

מיניסייט

אתר קטן ולרוב משמש כתחליף באופן זמני, המורכב מעמוד אחד עד ארבעה עמודים. בניית אתר מיניסייט ייחודי לכל עסק מתבצעת מול מומחה של גלקום וכוללת מספר תכנים, דף נחיתה, קישורים, אפשרות להעלאת תמונות וסרטונים, יצירת קשר ועוד…

דפי נחיתה

דף נחיתה משמש לקידום של פרויקט ספציפי או קמפיין פרסומי, יכול לשמש כאתר התחלתי ואף כדף קבוע בפייסבוק, אשר רק תוכנו מתחלף בהתאם למבצע או פרויקט.פיסקה רגילה הדף הוא כתובת אינטרנט לכל דבר, וכולל מסר שיווקי ברור המלווה בגרפיקה, בתמונה ובאפשרות ליצירת קשר תוך השארת פרטים אשר נאספים למערכת לידים בכתובת מייל נפרדת.

פנו אלינו!