תפריט סגור

שיווק עסק בפייסבוק

שדרגו את נוכחות העסק בפייסבוק עוד היום!

היום, האינטראקציה מול הלקוחות לא נגמרת כשהוא עוזב את החנות – עסקים בפייסבוק נהנים מערוץ תקשורת דו כיווני עם לקוחותיהם, באופן שוטף. גלקום מציגה שירותי בניית נוכחות בפייסבוק: אתר פייסבוק, שיווק בפייסבוק ופרסום בפייסבוק שיעזרו לכם להשיג את המרב מהפלטפורמה.
בעידן האינטרנט שירות הלקוחות לא עוצר בסוף שיחת הטלפון או הפגישה. באמצעות שיווק ברשתות חברתיות, הקשר עם הלקוח ממשיך בכל שעות היום. עם למעלה מ-3.5 מליון חשבונות פעילים בישראל, שיווק בפייסבוק הוא ערוץ שאסור להתעלם ממנו.

איך בונים נוכחות בפייסבוק?

נוכחות בפייסבוק אינה מתנהגת כמו ערוצי פרסום מסורתיים. לא מספיק להראות מה העסק יודע לעשות. פייסבוק היא רשת חברתית, בכל המשתמע מכך, ועליכם כבעלי עסקים להתנהג בצורה חברתית גם כלפי הלקוחות. בפייסבוק משתפים חוויות ולא מידע – מציגים את מאחורי הקלעים של העסקים ומראים את האנשים שבו.
"לייקים" בפני עצמם אינם שווים הרבה. בשיווק בפייסבוק המטרה היא להגיע לקהל הרלוונטי לעסק שלך על מנת ליצור קהילה חיה של אוהדים ולקוחות שמתעניינים בפעילות העסק בפייסבוק. שיווק ברשתות חברתיות הוא אמצעי לבידול, להראות איך העסק שלך שונה מהמתחרים.

מה אנחנו מציעים?

גלקום מעניקה ליווי רציף בהקמת וניהול דף עסקי בפייסבוק, ייעוץ בבחירת התכנים, כתיבת ההודעות במהלך החודש, שיווק בפייסבוק ופרסום בפייסבוק. נסייע לך להפוך את האירועים מחיי העסק שלך לסיפורים – לשתף ולהשתתף, ליצור עניין בקהילת הפייסבוק שלך על מנת לחזק את הקשר עם הלקוחות.

  • השירות ניתן במסגרת שלושה, שישה או 12 חודשים.
  • עד 15 פוסטים בכל חודש.
  • ניתן לשלב תקציב לקמפיין עבור פרסום בפייסבוק יחד עם פעילות אורגנית.
  • פתיחת דף עסקי בפייסבוק  או עבודה על עמוד קיים.

פנו אלינו!