תפריט סגור

אחסון אתרים בלינוקס למי זה מתאים?

לאילו סוגי אתרים מתאימים שרתי לינוקס?

מבחינה טכנית, שרתי לינוקס מיועדים עבור מי שבונה אתר בשימוש עם CGI,Perl, HTML ועוד. מבלי להיכנס אל עובי הקורה, נציין כי כיום רוב האתרים נבנים על בסיס פלטפורמות מן הסוג הזה, ולכן לינוקס נחשב פתרון אחסון אתרים אטרקטיבי. אחסון אתרים באמצעות לינוקס גם מבטיח תמיכה בכל שפות הפיתוח הפופולאריות, כולל הגרסאות העדכניות ביותר של לינוקס: Apache 2 וגם PHP5.

בין אם האתר שלכם מיועד לצורך הצפת תוכן בלבד או אמור להוות פורטל עסקי, אחסון אתרים דרך לינוקס יבטיח עבורכם גם מעקב סטטיסטי אחר נתוני הגלישה, אפשרות ליצור ולמחוק תיבות דואר פנימיות, מסדי נתונים ועוד. שרתי לינוקס מתאימים לשירות אחסון אתרים עבור סוגים רבים של אתרי אינטרנט. כיום היתרונות של לינוקס כבר ידועים, ולכן מפתחי אתרים מעדיפים את לינוקס על פני האחרים.

כך בוחרים שרת אחסון חזק ומאובטח

בחירת שרתי אחסון אתרים אינה פונקציה של יכולת בלבד, אלא גם של אבטחה. שרתי לינוקס נחשבים לחופשיים מוירוסים, ומערכת ההפעלה פועלת בצורת קוד פתוח, כך שלא קל לחדור אליה. מערכות אחסון אתרים הפועלות על שרתי לינוקס יכולות לעבוד ללא תקלות לאורך שנים רבות, ונתון זה מוכח בכל יום מחדש בכל מקום בעולם. מבחינת ביצועים, שרתי לינוקס אינם דורשים נתוני חומרה גבוהים, ולכן מתאימים גם לאתרים בעלי משאבי חומרים מצומצמים. בכל מקרה, אחסון אתרים על גבי שרת לינוקס מאפשר התאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח, המתכנתים ובוני האתר.

היצע האפליקציות הקיים עבור שרתי לינוקס עצום, מה שיכול לחסוך עבורכם תשלום על רכישה, רישיונות ועוד. בצעו סקירה בין השירותים השונים, ורק לאחר מכן קבלו החלטה. בכל שלב תוכלו גם להתייעץ עם אנשי מקצוע, וכך להבטיח קבלת החלטה אשר תוכל לשרת אתכם לאורך שנים רבות.

אילו שירותים תקבלו מחברות אחסון אתרים

כל מי שמנוסה בעולם האינטרנט יודע, שנושאים כמו קניית דומיין או תכנון עמוד נחיתה חשובים, אך במהלך העבודה השוטפת של האתר אין תחליף לשרת אחסון אתרים איכותי. בשנים הקרובות האפשרות לרכוש דומיין בעברית תגרום להצפה של אתרים בעולם האינטרנט הישראלי, ולכן חשוב מאוד להישאר עם האצבע על הדופק. גם אם עוד לא חשבתם אילו שרתים לבחור או איזה שירות hosting לשכור, נסו לבצע היערכות מלאה אל מול שלל האופציות העומדות בפניכם. ברוב המקרים, השירותים אותם תקבלו מחברות אחסון ופתרונות IT יהיו אבטחה ועדכונים, התקנת מערכת הפעלה, קונפיגורציה של תוכנות, גיבוי מידע, בדיקות עומס וזמינות וכדומה.פיסקה רגילה

נסו להתעניין לגבי השירותים המתאימים עבור הפרויקט שלכם, ואל תתביישו לשאול שאלות. לינוקס נחשבת למערכת אידיאלית עבור יזמים המעוניינים למצות את הפוטנציאל מהמשאבים שיש להם, אך מתאימה גם לחברות אחרות.

שינוי גודל גופנים