תפריט סגור

מעוניינים באתר זמני? מיניסייט הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם!

כולנו יודעים מהי מידת חשיבותו של אתר אינטרנט לכל עסק ולכל חברה. אבל מה קורה כשמחפשים אחר פתרון זמני לצורך העלאת קמפיין חדש, לתקופת זמן קצרה, או בעקבות פעילות מסוימת או פרסום מוצר חדש באופן חד פעמי? במקרים אלה, מוצע המיניסייט, המשמש פתרון זמני ויעיל במיוחד, לצורך העלאת תכנים, קישורים, או כל מידע אחר לתקופת זמן מוגבלת ובאופן נקודתי במיוחד. מהו מיניסייט? מה מציע במסגרתו ומתי מומלץ לבחור להשתמש בו? על כך, במאמר הבא.

מהו מיניסייט ומה מציע במסגרתו

בין אם לצורך פרויקט זמני או פרסום לתקופת זמן מוגבלת, למיניסייט יתרונות רבים, שכן משמש כמענה מדויק לצרכים שונים, בהם אתר אינטרנט פחות יעיל. המיניסייט נחשב כמעין אתר אינטרנט קטן, שאיננו כולל תכנים רבים. המיניסייט יהיה מעוצב, בדרך כלל, באופן מקצועי, יצירתי ומזמין, יהיה בו תוכן ממוקד, המתייחס אך ורק לנושא שלשמו הוא הוקם, לעיתים אפשר יהיה למצוא בו גלריית תמונות ובמקרים רבים גם טופס ליצירת קשר. בניגוד אל דף נחיתה, למשל, יכלול המיניסייט כמה עמודי תוכן (בדרך כלל עד שלושה עמודים) וניתן יהיה להגיע אליו דרך קישור ממנועי החיפוש השונים, דרך קישור מאתר אינטרנט מסויים או לאחר לחיצה על פרסומת, המופיעה באתרי האינטרנט.

למי זה מתאים?

המיניסייט הינו כחלק מהליך שיווקי, המאפשר להעביר מסר ברור וממוקד במסגרת אתר אינטרנט ייעודי. המיניסייט, שלא כמו אתר אינטרנט רגיל, מתייחס לנושא אחד בלבד, ועל כן מאפשר הנעה לפעולה, שכן כולל בתוכו טופס הרשמה, אפשרות להזמנה, מילוי פרטים וכדומה. גלישה לאתר מיניסייט כוללת, במסגרתה, בדרך כלל, פעולה אחת פשוטה מצידו של הגולש, והיא לחיצה על כפתור "שלח" או "הזמן". הגולש איננו מבזבז זמן למציאת המידע לו הוא זקוק, שכן כולו מובא לפניו באופן ברור ומתומצת. מיניסייט מתאים לצורך שיווק מוצר חדש או שירות חדש, הדורש תשומת לב רבה. המיניסייט מאפשר למקד את תשומת ליבו של הגולש במוצר או בשירות, מבלי שזה יגלוש לעמודים אחרים, או אתרים אחרים, שאינם רלוונטיים. מיניסייט מתאים גם במקרים בהם מעוניינים לערוך אירוע חשוב, כמו תערוכה, השקת מוצר, יום עיון וכדומה. בעזרתו ניתן לשלוח בקלות ובמהירות הזמנות לאירוע ולקבל אישור באופן מסודר וברור

כיצד לבחור את החברה המתאימה ביותר לצורך בניית המיניסייט?

אם אתם מעוניינים ליהנות מיתרונותיו הרבים של המיניסייט, מומלץ לכם לפנות לחברה מקצועית מתאימה. קיימות חברות רבות, המציעות שירותים מקיפים, הקשורים בתחום בניית אתרי אינטרנט, לרבות אחסון אתרים וכן קניית דומיין. אם קניית דומיין וכן בניית אתרי אינטרנט, הינן מאחוריכם ובבעלותכם אתר אינטרנט, תוכלו לקשר את המיניסייט החדש לדומיין הקיים. במידה ואין בבעלותכם דומיין, קניית דומיין, במקרה זה, תהיה הכרחית. חברות המציעות שירותי בניית אתרי אינטרנט, מציעות שירותי בניית מיניסייט, בדרך כלל, ועושות זאת תוך שימוש בכל האלמנטים השונים, על מנת להעביר את המסר הנדרש ולהפוך את המיניסייט לאתר מושך, המגשים את מטרותיו. בין אם לצורך קניית דומיין, בניית מיניסייט, או אחסון אתרים, חשוב לוודא כי מדובר בחברה מקצועית, בעלת ניסיון בתחום וכן בעלת כל הכלים, הנדרשים על מנת לעשות זאת יעיל ונכון. חשוב לוודא כי המיניסייט, אותו בונה לכם החברה, אכן עונה על כל צרכיכם השונים וכולל את כל המידע המתאים, על מנת למשוך אליו לקוחות פוטנציאלים.

שינוי גודל גופנים