תפריט סגור

לאילו סוגי אתרים מתאימים שרתי ווינדוס?

זה שנים רבות שמוצרי חברת Microsoft נחשבים למובילים ולטובים ביותר בתחום האינטרנט. החברה, אשר פרצה תודות למערכת ההפעלה ווינדוס אותה כולנו מכירים, ממשיכה גם כיום להראות שיש דברים שאסור להתפשר עליהם. בכל הקשור אל שירותי אחסון אתרים, שרתי ווינדוס מתאימים לכל מי שמעוניין באתר הכתוב בשפת פלאש, HTML, ASP ועוד. חבילות אחסון מן הסוג הזה למעשה עושות שימוש בשרתים של ווינדוס, וכך מספקות גם תמיכה בכל השפות הפופולאריות, סטטיסטיקות ונתונים מדויקים על גלישה באתר, תיבות דואר אישיות עם אפשרות למחיקה או הוספת של תיבות נוספות, חיבור מרחוק למסדי נתונים כמו sql server ופונקציות רבות המשמשות לא רק בוני אתרים אלא גם מנהלים.

כבר בעתיד הקרוב: דומיין בעברית כחלק מהגלישה

יש לציין, כי כל דומיין יכול לעשות שימוש בשרתי האחסון של ווינדוס. בנוסף, אין מהבחינה הזו הבדל בין דומיין ישראלי לבין דומיין בינלאומי. כידוע, המגמה בתחום האינטרנט היא לעבור לשמות דומיין קליטים. ארגון האינטרנט העולמי, וכן גם ארגון האינטרנט הישראלי, פועלים על מנת למפות מחדש את האלגוריתם על פיו נקבעים שמות דומיינים, ואת התוצאות אנחנו נראה כבר בעתיד הקרוב. האפשרות לרכוש דומיין בעברית קורצת למאות אלפי עסקים קטנים וגדולים, ולכן קניית דומיין הופכת לנושא חשוב במיוחד. על פי הערכות אנליסטים, האפשרות לרכוש דומיין בעברית תגדיל את היצע האתרים בישראל. מלבד התחרות המלווה סוג כזה של מהלך, תהיינה השפעות גם על שרתי האחסון ונתוני הגלישה.

איזה סוג של אבטחה מספקים שרתי ווינדוס?

נושא אחר, אליו יש להתייחס, הוא: ההגנה. שרת ווינדוס מתאים גם לאתרים הזקוקים לרמת אבטחה גבוהה: חבילות אחסון אתרים העושות שימוש בשרתי ווינדוס, מבטיחות הגנה של Firewall שיתופי, אנטי וירוס של ענקית התוכנה AVG ושירותים חדשניים המאוחסנים בשרידות מלאה. גם מבחינת גודל החבילות, הישענות על שרתי ווינדוס מבטיחה דינאמיות מלאה. חבילות באירוח שיתופי מן הסוג הזה ניתנות להגדלה, ובכל שלב בו בעלי האתר מרגישים כי הם הגיעו למיצוי ניתן באופן עצמאי ועל ידי שימוש פשוט בממשק הניהול להגדיל את החבילה.

הגדירו מראש את הציפיות שלכם מהאתר

פיסקה רגילה

לסיכום, שרתי ווינדוס מתאימים בעיקר לאתרים, אשר אינם מעוניינים לפתח דפי אינטרנט המיועדים לשימוש בטלפונים סלולריים. היות והשרתים אידיאליים עבור אתרים מבוססי פלאש ו-HTML, מכשירי אייפון או טאבלטים של אפל לא יציגו אותם בצורה מלאה. מצד שני, שרתי windows עושים שירות נפלא במידה ורוכשים חבילות אחסון מתאימות. אם אינכם יודעים איזה דומיין לרכוש, או באיזו חבילת אחסון לבחור, בדקו מה הן הדרישות שלכם מהאתר, והגדירו מראש את הציפיות שלכם.

במידה ואתם מתכננים לצאת בקמפיין פרסום בפייסבוק או בבאנרים, דעו כי כמות הכניסות לאתר עומדת לעלות ולכן היערכו לכך מראש.

שינוי גודל גופנים