תפריט סגור

אתר סלולרי: הביצועים הטובים ביותר

הטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו ליהנות בכף ידינו מחוויה שהייתה אפשרית רק במחשב השולחני לפני 10 שנים. במקום להתיישב ליד המחשב, לפתוח את הדפדפן ולבצע החיפוש, מכשירים סלולרים מאפשרים לעשות זאת, והרבה יותר, ברגע ותוך כדי תנועה. עם עליית התלות במכשירי הסלולר, אתר סלולרי יעודי הפך להיות חיוני עבור העסק המודרני.

יותר אנשים משתמשים בסלולרי

כיוון שהטלפון הסלולרי נותן למשתמש את הכוח של מחשב בכף ידו, יותר סביר שהלקוחות שלכם ישתמשו בטלפון שלהם מאשר ייגשו למחשב. ישנם מחקרים הטוענים שעד 60% מכל השימוש באינטרנט היום נעשה דרך מכשירים סלולריים. כלומר, עסקים שמסתמכים על אתרי אינטרנט מסורתיים בלבד עשויים לאבד עד 60% מכל קהל הלקוחות המקוון שלהם. למרות השוני הקיים בין תעשיות שונות, הנתונים ממש מדהימים. כל בעל עסק מבין עד כמה זה עלול להשפיע על השורה התחתונה שלו אם לא יפעל בהתאם.

בנוסף, חשוב להבין את הנתיב שהלקוח עובר בדרכו לבצע רכישה. ישנם נתונים המראים שהמכשיר הסלולרי משמש פחות לביצוע הקנייה הסופית. אך חשוב להכיר שהלקוח יחזור מספר פעמים לאתר העסק, בדרכים שונות ובמדיות שונות, עד שיחליט לבצע את הרכישה. במיוחד בשלבים הראשונים, האתר הסלולרי קריטי לחשיפה של העסק ללקוחות חדשים.

קידום במנועי החיפוש

במשך זמן רב היו ויכוחים עד כמה משפיע זמן טעינת עמודי האינטרנט על תוצאות החיפוש של אתרים, אך לאחרונה מספר בדיקות עצמאיות, וכן התבטאויות מצד חברת גוגל עצמה, הציגו את חשיבותו של האתר הסלולרי באור חדש. לזמני הטעינה של האתר יש השפעה על התנהגות הגולש, אשר בתורה תשפיע על דירוג האתר בתוצאות החיפוש. וכמובן שלתוצאה המותאמת לסלולר תהיה עדיפות בתוצאות על פני אתר שאינו מותאם, כך על פי גוגל עצמם.

גם אם העמוד כבר מופיע במיקום גבוה בתוצאות החיפוש, הגולש לא ישב וימתין כדי שהוא יטען. אם הלקוח מקליק על קישור לאתר ומגלה שהעמוד אינו נטען או שהתצוגה אינה מתאימה למכשיר הסלולרי, הוא פשוט יעזוב וימשיך לאתר הבא.פיסקה רגילה

בכל תחום בו אתם עובדים, פיתוחים חדשים בטכנולוגיית הסלולר הפכו את האתר הסלולרי לחיוני עבור מי שמעוניין להישאר תחרותי. אתרים עלו נטענים מהר יותר, קלים יותר לקריאה ולשימוש ומספקים מידע בצורה נוחה המתאימה לפרופיל השימוש של הלקוח. עם העלייה המתמדת במספר הגולשים דרך המכשירים הניידים, אתרים סלולריים המותאמים לסמרטפון הם בהחלט המפתח להצלחה עתידית.

שינוי גודל גופנים