תפריט סגור

למה צריך מערכת אישית לבניית דף נחיתה?

היום, אחד החלקים הכי חשובים באתר שלכם, הוא דף הנחיתה. דפי נחיתה הם בעצם הדפים שעוזרים לכם למשוך את הגולשים ממש לתוך האתר שלכם, או ליצור אתכם קשר, או לבצע פעולה מסוימת של רכישה או התעניינות. אתם יכולים לבנות אפילו בעצמכם עמודי נחיתה, באמצעות מערכת שמאפשרת לכם לעצב ולהוסיף אותם. אבל לפני שנבין את היתרונות של מערכת שכזו, נסביר בדיוק כיצד עובדים דפי נחיתה. עמוד נחיתה הוא לא עוד עמוד רגיל באתר שלכם.

הוא עמוד שאליו נכנס הגולש, לאחר שהוא הקליק על לינק מסוים שהוביל לדף, בעקבות מילות המפתח. הווה אומר – דף הנחיתה הוא ממש לא העמוד הראשי באתר שלכם. הוא עמוד שאליו מגיעים רק עקב חיפוש של מילות מפתח מסוימות. כך דף הנחיתה עוסק באופן ישיר במה שהגולש חיפש, ומציע לו מידע אמין ומושך בהקשר אליו. על כן, כוחו של דף הנחיתה הוא גבוה מאד. אז מה מכאן היתרונות של מערכת שתאפשר לכם לבנות בעצמכם את הדפים?

הפשטות, הזמינות והמחיר

יש כמה יתרונות לכך שתוכלו לעצב בעצמכם כל דף נחיתה לאתר שלכם. ראשית היתרון ההוא בזמינות. אתם לא צריכים לחכות עד אשר חברת עיצוב ובניית אתר אינטרנט תוכל להתפנות אליכם – אתם יכולים להיכנס בזמנכם החופשי, ולהוסיף בעצמכם דף נחיתה חדש שיוביל אל האתר שלכם.

אבל זה לא היתרון היחיד של המערכת. אחרי הכל, אם הוספה של עמודי חניתה הם מורכבים כל כך, ברור שאין כל יתרון בכך שהמערכת היא לשימוש עצמי – כי אם הידע הוא מורכב ומסובך, זה לא עוזר לכם שאתם יכולים לעשות זאת לבד. אבל כאן בדיוק הפואנטה של המערכת – היא פשוטה במיוחד לשימוש! היום, המערכות לעיצוב דפי הנחיתה לא דורשות מכם שום ידע מוקדם בתחום התכנות! אתם לא צריכים לדעת אפילו HTML, ולא צריכים להבין באינטרנט. מה אתם כן צריכים? בסך הכל אינטואיציה טובה בעבודה עם מחשבים, וגם חוש אסתטי כך שתוכלו לעצב כמו שצריך את דף הנחיתה. המערכת לתכנון עמודי נחיתה מאפשרת לכם לשנות את הטקסט, לשנות את עיצוב התמונות, לשנות את התיבה שתאפשר ללקוח ליצור אתכם קשר, וכיו"ב. כך זאת מתבצע בממשק ידידותי למשתמש, בעברית, עם הסברים פשוטים.

גם המחיר של מערכות לעיצוב דף נחיתה הוא מחיר ידידותי מאד למשתמש. המחיר עצמו לא גבוה מידי, ומאפשר לכם להוסיף דפי נחיתה בכל כמות שרק תירצו, וכך במקום לשלם בכל פעם לחברה מקצועית – הכלי כבר נמצא אצלכם, והדפים עולים אוטומטית לשרת של האתר שלכם.

אז באיזו מערכת משתמשים בשביל דף נחיתה

פיסקה רגילה

כשאתם צריכים לבחור מערכת שתאפשר לכם לעצב דף נחיתה באתר שלכם ולהוסיף אותו לשרת, חשוב מאד שתוכלו קודם כל לבחון את המערכת, להתנסות בה ולראות אם היא מתאימה לכם. לכן, חשוב לפני הכל לבדוק האם המערכת מאפשרת לכם להתנסות בחינם. חשוב לשים לב שההתנסות במערכת לא רק תהיה בחינם, אלא גם תהיה ללא כל התחייבות לרכוש אותה בעתיד. כך – אם היא תהיה נוחה לכם תוכלו לבחור בה, ואם לא – תמצאו מערכת נוחה יותר.פתיחת/סגירת תפריט: Content Builder

שינוי גודל גופנים