תפריט סגור

תפיסת דומיין

הכירו את השירות החדש: "תפוס ת'דומיין"

פעולה כמו מעקב אחר דומיין תפוס עד שיתפנה כרוכה עבור בעלי אתרי אינטרנט בבירוקרטיה מסובכת. מלבד העובדה שבכל יום ישנם דומיינים חדשים אשר יכולים להיות רלוונטיים עבורם אך הם כלל אינם מודעים אליהם, או אפשרויות רכישת דומיין ישראלי מול רישום דומיין בחו"ל, לבעלי האתרים אין את הכלים לעקוב אחר השינויים וההתפתחויות בתחום. ניתן לראות זאת באופן בולט במקרים בהם מסתיימות תקופות הקפאה עבור דומיינים אטרקטיביים: הדומיינים משתחררים על ידי רשם הדומיינים לרישום מחדש באמצע הלילה, אך אף בעל אתר אינו מודע לכך ולכן מפספס את ההזדמנות לרכוש את דומיין חלומותיו.

קניית דומיין אטרקטיבי בקלות

לצורך מתן מענה לבעיה הזו קם פיתרון גאוני המציע אפשרות להגשת בקשת רישום דרך חברה מקצועית ומוכרת עבור דומיין או דומיינים שתוקפם פג והם עוד לא השתחררו. החברה שולחת עבור בעלי האתר את בקשת הרישום באופן עצמאי וללא שימוש בממשקי רישום איטיים כך שהסבירות לזכות בדומיין המבוקש גדלה בצורה משמעותית. בנוסף על כך, מזמיני השירות אינם מחויבים במידה והדומיין בו היו מעוניינים אינו נתפס.

במילים אחרות, בעת בקשת הרישום אמנם מתבצע התשלום מראש משום שאין דרך לבטל את הרישום לאחר שנעשה, אך במידה והוא אינו נתפס מזוכה החשבון של בעלי האתר במלוא גובה התשלום. תפיסת דומיין מן הסוג הזה משאירה את כל האפשרויות פתוחות בידי בעלי אתר אינטרנט המעוניינים ברכישת דומיין איכותי, ללא כל התחייבות או הוצאות מיותרות. במקביל, יכולים בעלי האתר המעדיפים לרכוש דומיין בעברית (השירות רלוונטי עבור סיומות co.il או org.il בלבד) להתמקד בשיווק. השירות של תפיסת דומיין מאפשר להם לחלוש על כל ההצעות המשתחררות על ידי הרשם ולא לבזבז זמן על רדיפה מיותרת.

תפיסת דומיין בדרך להצלחה

כפי שניתן לראות, הפעולה של בדיקת דומיין פנוי עוברת שדרוג משמעותי בזכות השירות החדש הנקרא "תפוס ת'דומיין". בעזרת השירות הופכת האפשרות להשיג דומיין פנוי ברמה גבוהה לפשוטה וקלה. גם המחיר הנמוך של השירות, 99 שקלים בלבד, והעובדה שלא נעשה שום חיוב במידה והדומיין לא נתפס, מוכיחים את היעילות שלו. כפי שיודעים כל בעלי אתרי האינטרנט, הדומיין הוא חלק בלתי נפרד מהמתכון להצלחת החברה.פיסקה רגילה

שיווק בפייסבוק או קידום במנועי חיפוש אינם משיגים תוצאות במידה והם מובילים אל דומיין מסובך, עמודי נחיתה מסורבלים או אתר איטי. לכן, תפיסת דומיין מבוקש והשקעה בחווית הגלישה באים לידי ביטוי במאזן ההכנסות בצורה בולטת. שירותים כמו "תפוס ת'דומיין" מקרבים חברות ועסקים גדולים וקטנים אל מימוש הפוטנציאל שלהם ולכן כדאי להיעזר ולעשות בהם שימוש. קניית דומיין בעזרת השירות הזה היא לא רק פעולה הכרחית אלא חוויה עסקית יוצאת דופן אשר לא ניתן לממש אותה בשדות אחרים אשר אינם קשורים לאינטרנט.

שינוי גודל גופנים