תפריט סגור

בניית אתרי אינטרנט

היום כל אחד יכול לבנות את האתר שלו

אם בעבר, הקמה של אתר אינטרנט, הייתה כרוכה במספר קשיים, הרי שהיום התהליך הוא הרבה יותר נוח. היום אתם חופשיים לבחור בעצמכם חברת אחסון אתרים, חופשיים לבחור דומיין מתאים לאתר, ויכולים לעצב את האתר במגוון רחב מאד של סגנונות, מבלי שאתם צריכים ידע ממשי בתכנות. אם כל המושגים שהזכרנו לכם כעת, נראים לכם קצת משונים, הרי שאין לכם ממה לחשוש – אפשר במספר משפטים פשוטים להבין למה בדיוק הכוונה, ואיך הם יכולים לשרת את האתר שלכם. חשוב לציין שהבנה נכונה של המושגים – תוכל לסייע לכם לא רק בשלבים הראשוניים, אלא גם בשלבים המתקדמים יותר, בהם כבר תרצו לעבוד עם האתר באופן עצמאי יותר.

למה צריך דף נחיתה ורכישת דומיין?

על מנת להבין את המרכיבים של האתר שלכם, צריך להבין את המרכיב הבסיסי ביותר – האחסון של האתר שלכם. אחסון אתרים הוא תחום חשוב מאד, אשר בזכותו האתר שלכם פעיל. כאשר מדובר על אחסון אתרים, הכוונה היא למעשה לשרת שעליו ישב האתר שלכם – האתר עצמו יושב פיסית על מחשב מסוים המוגדר שרת, משום שהוא מחשב חזק, אשר מחובר לרשת האינטרנט. לחברת השרתים שתבחרו תהיה השפעה רבה על האתר שלכם, ברמת התמיכה שהיא תספק והשירותים השונים.

מצד שני, כשאתם רוצים לבנות אתר, חשוב גם לשים לב לנושא הדומיין. דומיין הוא למעשה הכתובת של האתר שלכם. חשוב לעשות הפרדה בין אחסון האתר לבין הדומיין שלו – אפשר לבחור דומיין עם סיומת בינ"ל כמו COM, אך לבחור בחברת אחסון מקומית, וגם ההפך כמובן. אתם חופשיים לבחור היום בין הדומיינים השונים, ולבחור שמות מקוריים אך פשוטים עבור האתר שלכם.

עוד נושא שראוי להסביר עליו הוא דף נחיתה. דף נחיתה הוא חלק בלתי נפרד מהאתר שלכם, שמהווה מקור עיקרי לכניסה של גולשים. כפי שאתם יודעים, לא מעט גולשים יגיעו לאתר שלכם לא ע"י הקלדת הדומיין שלו, אלא ע"י הקלדה על פרסומת מסוימת, או על תוצאה במנוע החיפוש – וכך דף נחיתה הוא הדף המרכזי שקשור למה שהגולש מחפש, ויעודד את הגולש ליצור עמכם קשר בנושא הספציפי המדובר.

איך משיגים את כל הדברים הללו?

חשוב להבין, שהיום כל אחד יכול לבנות לעצמו בקלות אתר, בעיקר כי יש אנשי מקצוע שמסייעים לו לאורך התהליך. אתם לא צריכים לעצב בעצמכם דף נחיתה, או להחליט איזה דומיין הוא הטוב ביותר, ובוודאי שאתם לא צריכים לרכוש שרת פרטי על מנת לאחסן עליו את האתר. את כל השירותים הללו אפשר לקבל מחברה מקצועית במיוחד, שתרכז עבורכם את כל הטיפול הטכני באתר, כולל הקמתו ותחזוקו. אתם תוכלו להוסיף בקלות תכנים לתוך האתר שלכם, וכך להגדילו, ולגרום לו להיות שחקן מרכזי בזירת האינטרנט הישראלית.פתיחת/סגירת תפריט: Content Builder

שינוי גודל גופנים