תפריט סגור

חוגגים שנה לדומיין בעברית

בניית אתר מצריכה מגוון פעולות על מנת שהאתר אכן יצליח, ישיג את ייעודו וייחשף לכמה שיותר גולשים – בניית אתר מעוצב וידידותי למשתמש, אחסון אתרים על גבי שרתים, קניית דומיין, רישום דומיין, קידום אתרים, כתיבת תכנים איכותיים ועוד. רשת האינטרנט מכילה אינספור אתרים מכל מיני סוגים. לכל מדינה קיימת אפשרות להשתמש בשמות דומיין מסוימים. בישראל, הסיומת co.il היא הרווחת ביותר. עבור אתרים בין לאומיים יעשה שימוש בסיומות com או net ועוד.

קניית דומיין מתבצעת בדרך כלל בשלב אחסון אתרים. חברת אחסון אתרים מקצועית תדע לייעץ לך לגבי שם דומיין מתאים לך, שישווק את האתר שלך בצורה הטובה ביותר.

בשנה האחרונה חלה התפתחות מדהימה – ניתן לבצע קניית דומיין בעברית. מדובר במהפכה של ממש בתחום הדומיינים, שללא ספק מעידה על רמה אחרת, בכל הקשור למציאת האתר ושיווקו.

דומיין בעברית – כל היתרונות

כאמור, כל בניית אתר אינטרנט מצריכה רכישת דומיין. כיום, קיימת אפשרות עבור בעלי אתרים לרכוש דומיינים בעברית כתוספת לדומיין קיים באנגלית. דומיין בעברית מאפשר לגולש לרשום את שם האתר בעברית, דבר המאפשר למספר גדול הרבה יותר של גולשים להגיע אל האתר שלך ולמצוא אותו בקלות. בנוסף, דומיין בעברית מאפשר קידום אתרים יעיל וממוקד במנועי החיפוש. בדרך כלל שם דומיין בעברית מכיל מילות מפתח המזוהות עם תוכן האתר, מה שמאפשר קידום אתרים אפקטיבי ודירוג גבוה בגוגל, מה שאומר חשיפה בלתי רגילה לאתר שלך.

בכלל, בשנים האחרונות מתאפשרת רכישת דומיין במדינות שונות ברחבי העולם בשפה המקומית של אותה מדינה וכך גם בישראל. קיימים שני סוגי דומיינים בעברית. סוג אחד הוא דומיין בעברית המשלב סיומת באנגלית. סוג שני הוא דומיין בעברית מלאה, בעל סיומת "קום", אשר אינו מצריך כל מעבר בין עברית לאנגלית ברישום הדומיין. חשוב להדגיש כי חלק מהציבור אשר אינו בקיא בשפה האנגלית ומתקשה לגלוש באינטרנט, ימצא בשם דומיין בעברית תועלת רבה. כך האתר זמין עבור כל פלחי האוכלוסייה, מה שמגדיל את חשיפתו באלפי מונים.

כיום בישראל, כמות אתרי אינטרנט בעלי דומיינים בעברית אינה גדולה. אך לאחר שהוכיחו את עצמם בשנה האחרונה, בייחוד בתחום קידום אתרים בגוגל, יותר ויותר בעלי אתרים מודעים לפוטנציאל הגלום בשם דומיין בעברית וממהרים לרכוש אחד כזה.

בנוסף, קל הרבה יותר לאיית בטלפון את כתובת האתר כאשר היא בעברית. כמה פעמים יצא לכם לאיית את כתובת האתר שלכם למישהו שמתקשה באנגלית ולמצוא מילה מדגימה לכל אות? כשזה בעברית, זה הרבה יותר פשוט וקל.פיסקה רגילה

אם אתם מעוניינים לרכוש דומיין בעברית, עליכם לבצע בדיקת דומיין פנוי. אתרי חברות אחסון אתרים ברשת מציעים שירות זה. במידה והדומיין בו אתם מעוניינים פנוי, אתם יכולים לצאת לדרך. שיהיה בהצלחה.

שינוי גודל גופנים