תפריט סגור

מהי נוכחות באינטרנט

מרגישים אותך ברשת משמע אתה (והעסק שלך) קיים

נוכחות באינטרנט מתרחשת ברגע בו מרגישים אותך ואת העסק שלך באופן אקטיבי תוך כדי שיטוטים וחיפושים ברחבי הרשת, כאשר יותר אנשים יודעים עליך, מכירים את המוצר או השירות שלך, מודעים לערך המוסף בעשייה שלך והיכן ניתן למצוא אותך.

נוכחות באינטרנט הוא מושג המדבר על כמות ואיכות החשיפה שלך ושל העסק שלך ברשת. רבים הבינו כי חשיפה נבונה ובמינון הנכון יש בכוחה לקדם את מטרותיהם.
יעדי שיווק, מכירה, הפצה, יצירת תדמית נכונה – מטרות אלו ואחרות ניתן להשיג באמצעות הנוכחות הנכונה באינטרנט.

הקהל המתאים לכל עסק מזוהה בקלות כבר בתחילת בנייתה של כל אסטרטגיה דיגיטלית, בעזרת פילוחים חכמים ואפשרויות מגוונות המאפשרות להתמקד ולפגוש אותו בצמתים הידועים של המדיה החברתית. האינטרנט הופך יותר מקומי וקבוצתי, בעזרת קניית שם דומיין אשר ילווה אותך בנאמנות במנועי החיפוש, בהשתתפות בפעילויות של אתרי רכישה קבוצתית ובאתרים הכוללים מהלכי קד"מ ושיווק, בנוסף לגלישה הסלולארית המציעה חיפושים מבוססי מקום של שירותים ובתי עסק.פיסקה רגילה

לאחר בניה של חומרי השיווק ברשת כדאי להתחיל לייצר שיחה חברתית עם התכנים שברצונך לקדם, לעדכן על חידושים מהענף שלך, לפרסם מאמרים בנושא ובכך לייצר את ה"באזז" סביב תחום העיסוק בכלל וסביבך בפרט. המאמץ לזכות בהקשבת הגולשים יוכל לסייע ביצירת תדמית של מקצוענים ולרכוש את אמונם. המשך התהליך יהיה הבשלתם לכדי לקוחותיך הנאמנים.

שינוי גודל גופנים